Rozmiary

Każdy model AURUM ma własną geometrię. Wybierz rower i sprawdź, który rozmiar ramy pasuje do Twojego wzrostu.

Kolarz na białej AURUM Magma

Szosa wyścigowa

Magma

Zobacz wymiary

Dwóch kolarzy na AURUM Essentia nad morzem

Szosa wszechstronna

Essentia

Zobacz wymiary

Dwoje kolarzy na AURUM Manto w górach

Gravel

Manto

Zobacz wymiary

Szosa wyścigowa

Magma

Schemat geometrii ramy AURUM Magma z oznaczeniami wymiarów A do O
Rozmiar4851545658
Wzrost, cm152-163161-170170-177175-181180-188
A Stack505525545570592
B Reach371377386393401
C Kąt rury podsiodłowej (°)75747473,573,25
D Górna rura506527542562579
E Kąt główki ramy (°)71,87273,173,173,2
F Offset widelca5050444444
G Trail6060595958
H Długość rury podsiodłowej435466502526549
I Obniżenie suportu (BB drop)7471717171
J Front center570581580595608
K Długość tylnych widełek408408410410410
L Rozstaw osi9679799809941008
M Wysokość przekroku721751780804826
N Długość główki ramy103126140166189
O Długość widelca370370370370370

Szosa wszechstronna

Essentia

Schemat geometrii ramy AURUM Essentia z oznaczeniami wymiarów A do O
Rozmiar4851545658
Wzrost, cm152-163161-170170-177175-181180-188
A Stack505525545567589
B Reach370376384392400
C Kąt rury podsiodłowej (°)7473737373
D Górna rura515536551565580
E Kąt główki ramy (°)71,871,6737373
F Offset widelca5050444444
G Trail6060595959
H Długość rury podsiodłowej453480504526547
I Obniżenie suportu (BB drop)7471717171
J Front center570584580594608
K Długość tylnych widełek407407410410410
L Rozstaw osi9659809799931008
M Wysokość przekroku728750782803826
N Długość główki ramy102127143166189
O Długość widelca367367365365365

Gravel

Manto

Schemat geometrii ramy AURUM Manto z oznaczeniami wymiarów A do O
Rozmiar4851545658
Wzrost, cm152-163161-170170-177175-181180-188
A Stack515535555570590
B Reach380386394402411
C Kąt rury podsiodłowej (°)74,5747473,573,5
D Górna rura518539554571586
E Kąt główki ramy (°)71,271,272,272,372,3
F Offset widelca5050505050
G Trail6666616161
H Długość rury podsiodłowej425455488515534
I Obniżenie suportu (BB drop)7777757575
J Front center587600605617632
K Długość tylnych widełek423423425425425
L Rozstaw osi9981010101910311046
M Wysokość przekroku704731763786806
N Długość główki ramy88109127144164
O Długość widelca395395395395395

Wymiary w mm, kąty w stopniach. Wzrost to wskazówka: proporcje ciała bywają różne, dlatego zakresy się zazębiają. Ostateczny rozmiar dobierzemy na przymiarce w salonie.